2018’den bu yana yeni yönetim yapısı ve yatırımlarıyla beraber, boya ve terbiye makine teknolojilerinde, kaliteye, katma değere ve birikmiş bilgi birikimine her zaman en büyük önemi vermiş olan Metsa Makine ve ekibi, yurtiçi ve yurtdışı müşterileriyle işbirliği yaparak Tekstil Boyama , Terbiye Sektörlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri olmuştur.

Metsa Makine tekstil boyama ve terbiye makinelerinin tasarımı, geliştirilmesi ve yapımı konusunda uzman mühendislerden oluşan bir ekiple yola çıkmış ve tekstil makineleri sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemiştir.

Metsa makine, Dünya tekstil pazarına, tekstil terbiye fabrikalarına, çevreye gereken önemi göstererek , giderek daha rekabetçi hale gelen pazarın zorluklarıyla yüzleşme imkanı sağlayan yüksek teknolojili bir ürün grubu sunmaktadır.

Kaliteye olan bağlılığı ve bu alandaki köklü tecrübesiyle övgü alan Metsa Makine , makine çeşitliliği ve kalitesiyle müşterilerine uygun çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin ismimize duydukları güvenin ana sebebi Metsa makine 'nin her zaman yanında olmasından kaynaklanmaktadır.

İşinde mükemmeletçiliğe önem veren firmalar için `` SADECE TEDARİKÇİNİZ DEĞİL, İŞ ORTAĞINIZ '' sloganıyla yola çıkan firmamız Metsa Makine , uygun fiyat politikası, üstün üretim olankaları  ve satış sonrası servis geleneği ile Boya ve  Terbiye alanında çözüm ortağınızdır.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?